elektronika samochodowa & klimatyzacja

szeroki zakres usług

nowoczesne i bezpieczne rozwiązania

wieloletnie doświadczenie


O firmie

AutoDiag jest firmą rodzinną założoną w 2008 roku. Właścicielem jest Wojciech Trojan. Sukcesywnie rozwijamy zakres oferowanych usług aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

O powierzone auto dbamy jak o swoje. Każdą usterkę badamy i szczegółowo analizujemy, informujemy Klienta przed wykonaniem naprawy o przewidywanych kosztach i zakresie usługi. Nigdy nie uczymy się na powierzonym sprzęcie - posiadamy niezbędną wiedzę oraz wieloletnie doświadczenie.

Posiadamy rzeszę zadowolonych Klientów, którzy nas rekomendują - to dla nas najlepsze referencje!

Zapraszamy do odwiedzenia firmy lub składania zapytań telefonicznie oraz mailowo, a także poprzez nasz formularz kontaktowy.


Informacje

Jeśli macie do nas pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 503 585 265

lub możecie skorzystać z naszego wygodnego formularza kontaktowego

Nasze specjalizacje

DIAGNOSTYKA | Nasze zaplecze diagnostyczne opieramy na najlepszym sprzęcie. Nie uznajemy kompromisów. Sięgnęliśmy po sprawdzone rozwiązania liderów branży diagnostycznej. Jednym z nich jest HELLA ze swoim systemem kompleksowej diagnostyki pojazdów GUTMANN. Posiadamy urządzenia Mega Mac, które wywołują zachwyt w warsztatach samochodowych.

ELEKTRONIKA | Język polski do wielu nawigacji oraz aktualizacja map, Chip-tuning, dorabianie i dopisywanie nowych kluczy do wszystkich marek, kodowanie sterowników po wymianiane, włączanie dodatkowych funkcji, konwersja aut z USA i Kanady.

KLIMATYZACJA | Profesjonalna obsługa klimatyzacji samochodowych wykonywana najnowocześniejszym osprzętem firmy HELLA Nussbaum. Sprawdzanie szczelności, wymiana i napełnianie czynnika, markery UV wykrywające wycieki, odgrzybianie, dezynfekcja, naprawy usterek systemu klimatyzacji.

SERWIS | Przeglądy serwisowe pozwalają na wczesne rozpoznanie potencjalnych problemów z Twoim autem. Dzięki regularnej profilaktyce nasi Klienci unikają kosztownych napraw spowodowanych zaniedbaniami i niewiedzą prowadzącą do poważnych awarii.